Firma HAMA jest jednym z liderów na rynku produktów elektronicznych, w szczególności w zakresie przejściówek i adapterów. W ofercie tego producenta znajdują się różnego rodzaju urządzenia, które pozwalają na łatwiejsze i wygodniejsze korzystanie z różnego rodzaju sprzętów elektronicznych. Przejściówki i adaptery firmy HAMA są niezwykle popularne wśród użytkowników ze względu na ich funkcjonalność, trwałość i niezawodność. W niniejszym artykule przyjrzymy się bliżej produktom tej marki, aby udowodnić, dlaczego są one tak chętnie wybierane przez konsumentów.

Hama USB-C - adapter HDMI+VGA 4K

Ten adapter jest wysokiej jakości i rozwiązuje problemy, gdy Twój laptop nie ma gniazda HDMI(tm), VGA. Adapter łączący kabel HDMI(tm), VGA z urządzeniami posiadającymi gniazda USB-C. Ten adapter pozwala na podłączenie różnych urządzeń do telewizora, projektora lub monitora.

Za pomocą adaptera możesz podłączyć dwa monitory do komputera z gniazdem USB-C. Pozwoli to na wyświetlanie identycznych treści

Adapter Hama zapewnia doskonały obraz w wysokiej rozdzielczości Ultra HD w rozdzielczości 4096x2160px (4K) przez złącze HDMI oraz Full-HD 1080p przez złącze VGA.

Adapter został wykonany z najwyższej jakości materiałów i z największą starannością. Dzięki temu zapewnia doskonałą jakość transmisji. Jest kompatybilny z Thunderbolt 3.

Adapter Hama USB-C - HDMI 4K

Nawet jeśli Twój komputer nie posiada odpowiedniego gniazda, podłącz kabel HDMI do komputera, a następnie podłącz urządzenie do telewizora lub monitora.

Kinowa jakość obrazu w rozdzielczości Ultra-HD 4096 x 2160 pikseli (4K).

Adapter HDMI został wykonany przy użyciu wysokiej jakości materiałów i z największą starannością. Elastyczna powłoka kabla z PVC jest odporna na uszkodzenia mechaniczne.

Hama adapter USB-C - Jack 3,5 mm

Gdy potrzebujesz podłączyć słuchawki lub głośniki do wejścia USB-C swojego nowego smartfona lub laptopa, niezbędna jest przejściówka USB-C z Jack 3,5 mm.

Adapter ten umożliwia przesyłanie dźwięku w wysokiej jakości dźwięku stereo. Za wyjątkową jakość dźwięku odpowiada wysokiej jakości konwerter cyfrowo-analogowy (DAC).

Produkt został wykonany przy użyciu wysokiej jakości materiałów i został wykonany z niezwykłą starannością. Miedziane przewody pozwalają na płynną transmisję sygnałów cyfrowych i analogowych.

Wąska wtyczka szczelnie przylega do gniazda, dzięki czemu jest bardzo łatwa w użyciu, zwłaszcza w przypadku urządzeń mobilnych.

Ten adapter audio współpracuje z urządzeniami wyposażonymi w gniazda 3,5 mm o pinach 3- i 4-pinowych.

Adapter Hama USB-C 3.1 Gigabit Ethernet

Co jeśli Twój nowy laptop nie jest wyposażony w gniazdo RJ45. Ten adapter USB-C Ethernet pozwoli Ci uzyskać dostęp do Internetu za pomocą kabla.

Adapter Hama pozwala na podłączenie tabletu lub komputera z USB-C do gniazdka lub routera w celu przesyłania danych cyfrowych, Internetu i sygnałów sieciowych.

Niezawodną transmisję sygnału gwarantuje pozłacana wtyczka. Kabel jest zabezpieczony przed złamaniem dzięki zastosowaniu elastycznych materiałów.

Adapter Ethernet może przesyłać dane z prędkością do 1 Gbit/s. Jest to idealne rozwiązanie dla szybkiego Internetu. Thunderbolt-3/4 jest kompatybilny z adapterem.

Czytnik kart Hama All in one USB 3.0

Czytnik kart - Hama All in One USB 3.0

Uniwersalny czytnik kart pamięci Ten czytnik pozwala na odczyt i zapis danych ze wszystkich typów kart pamięci. Teraz masz jeden czytnik dla wszystkich typów kart pamięci.

Do czytnika dołączony jest kabel USB do podłączenia urządzenia do komputera. Elastyczne materiały zapewniają większą ochronę przed złamaniem kabla.

Standardy USB 3.0 pozwalają na błyskawiczny transfer danych - do 5 Gbps. Jest to 10 razy szybciej niż w przypadku USB 2.0. Koncentrator jest kompatybilny z USB 2.0.

Kompatybilność:

  • SD/SDHC/SDXC
  • MicroSD/microSDHC/microSDXC
  • MMC/MMC Plus/MMC 4.0
  • MS/MS Pro Duo/MS PRO Duo/MS Pro-HG
  • CompactFlash I i II
  • Karta fotograficzna xD