Hama oferuje szereg akcesoriów i urządzeń peryferyjnych, które są przystępne cenowo, a mogą znacząco wpłynąć na Twoje doświadczenie w nauce, zarówno w kraju, jak i za granicą. Być może są one dla Ciebie nowe, ale czas na zmiany.

Jak zapewnić komfort i ergonomię w miejscu nauki bez wydawania dużych pieniędzy? Ważne jest, aby mieć dobrze zaprojektowane i równie dobrze wykonane akcesoria i urządzenia peryferyjne. Oznacza to, że sprzęt, który można postawić na biurku, będzie wygodniejszy podczas nauki czy odrabiania lekcji, a także pozwoli się zrelaksować, gdy wszystko będzie już gotowe.

Klawiatura bezprzewodowa Hama Cortino

Bezprzewodowa klawiatura Hama Cortino może stanowić świetnego kompana dla myszy. Posiada płaskie klawisze i przyciski multimedialne pod klawiszami F1-F12. Możesz z łatwością wykonywać codzienne zadania i słuchać muzyki bez przerywania pracy.

Cortino to pełnowymiarowa klawiatura z panelem strzałek, a także klawiaturą numeryczną. Sprawdza się bezbłędnie podczas nauki liczb. Jest to o wiele łatwiejsze niż klawisze z cyframi zamiast części literowej.

Klasyczna klawiatura membranowa, która jest niedroga i nie traci połączenia z komputerem. Można dostać podstawowy model za nieco mniej niż PS50, ale i tak powinien poradzić sobie z zadaniami, przed którymi staniesz. Jest to niskoprofilowa klawiatura, która będzie wygodna w użyciu. Klawiatura ta sprawdzi się również jako narzędzie biurowe. Blok numeryczny i duży zasięg do 8 metrów ułatwią pracę.

Klawiatura Hama Rapoo E6100

Nie jest zaskoczeniem, że Hama Polska wprowadziła produkty z charakterystycznym logo dopiero we wrześniu ubiegłego roku. Nie trzeba zresztą wiele mówić: Rapoo zdobyło klientów świetnymi akcesoriami. Są one może droższe od tradycyjnych rozwiązań, ale nadal bardzo wygodne i wysokiej jakości.

Model E6100 jest tego doskonałym przykładem. Jest niezwykle cienka i ma duże, krótkie klawisze, które są zoptymalizowane na polski rynek. Rapoo oferuje dużo miejsca przy bardzo małych wymiarach. Jest to znacząca zaleta na rynku klawiatur mobilnych.

Do testów otrzymaliśmy dwie wersje kolorystyczne - białą i czarną. Obie wersje prezentują się świetnie zarówno pod względem wizualnym jak i funkcjonalnym. Klawiatura ta została zaprojektowana z myślą o współpracy z tabletami z systemem Windows 8. Widać to nie tylko w unikalnych przyciskach, ale także w funkcjach przypisanych do każdego klawisza. Warto zastanowić się nad innym modelem, jeśli chcemy, aby klawiatura jak najsprawniej współpracowała z tabletami opartymi na systemie Android. E6100 to świetny wybór, jeśli zależy Ci na możliwości łatwego wpisywania długich tekstów.

Jest to układ amerykański. Jednostopniowy Shift i długi Backspace to cechy produktu Rapoo. Nie zabrakło również dobrze umiejscowionego Alt i ukośnika pomiędzy nimi.

Zestaw Klawiatura + Mysz - HAMA KMW700

Czujniki optyczne o wysokiej rozdzielczości zapewniają płynną i precyzyjną kontrolę nad myszką. Przyciski są ciche i pozwalają na komfortową pracę. Przełącznik DPI do regulacji prędkości kursora. Przyciski przeglądarki obsługują funkcję Next/Back w przeglądarkach internetowych, co ułatwia nawigację. Powierzchnie pokryte gumą zapewniają większą przyczepność i wygodę. Ciche klawisze główne zapewniają płynną i wygodną pracę bez klikania i klików. Funkcje multimedialne można kontrolować za pomocą jednego przycisku, korzystając z przypisania drugich klawiszy funkcyjnych. Pozwala to na sterowanie funkcjami multimedialnymi bez konieczności przechodzenia przez skomplikowane ustawienia systemowe. Płaskie i indywidualnie rozmieszczone klawisze pozwalają na szybkie i łatwe czyszczenie.